+48 12 631 91 26 recepcja@ladiesclinic.pl

DERMATOLOG WENEROLOG MEDYCYNA ESTETYCZNA

lek.med. Anna Kubik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Łodzi.

Od roku 2014 asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadziła zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Kubik posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.

Pasją Anny Kubik jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

lek.med. Alina Graczyk-Pawlik

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny otrzymała w 1997 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2007 roku zdała egzamin specjalizacyjny otrzymując tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. Jej pasją jest medycyna estetyczna, dlatego i w tym zakresie kształciła się i nabyła praktyczne umiejętności.


W 2005 roku, broniąc pracę dyplomową przed komisją ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia- kierunek medycyna estetyczna. Wśród wielu kursów i szkoleń specjalistycznych, które odbyła znajdują się m.in. : szkolenie z zastosowania zaawansowanych technik wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym i ich redukcja toksyną botulinową, przeprowadzanie nieoperacyjnego liftingu twarzy First Lift PDO oraz odmładzający skórę zabieg Regeneris. Jako profesjonalistka koordynowała projekt “Pierwsze Usta” StylAge®.

Doktor Alina Graczyk-Pawlik jest specjalistką medycyny estetycznej I wykonuje następujące zabiegi: 
wypełnienie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym, wypełnianie i lifting hydroksyapatytem wapnia, zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, korekta owalu twarzy – softlifting (kwas hialuronowy, nici PDO), korekta ust, korekta nosa, mezoterapia, regeneris (mezoterapia osoczem), wypełnienie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

lek.med. Łukasz Ordynowski

Dyplom i tytuł lekarza Łukasz Ordynowski otrzymał na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów medycznych był aktywnym członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego. W ramach działalności przy kole napisał kilka prac naukowych z zakresu dermatologii.

Doświadczenie zdobył w Polsce i za granicą, między innymi w hiszpańskich placówkach medycznych, gdzie w latach 2008-2012 pracował w SARDomus, Centre Mcdic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona. Pracował również na Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Twarzowej w szpitalu im. Rydgiera w Krakowie, a także na Oddziale Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w szpitalu uniwersyteckim w Collegium Medicum.

 

Interesują go zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a umiejętności w tej dziedzinie zdobył w trakcie wielu kursów i szkoleń specjalistycznych obejmujących wykonywanie mezoterapii igłowej, stosowania wypełniaczy z kwasem hialuronowym, redukcji zmarszczek toksyną botulinową, przeprowadzania lipolizy iniekcyjnej czy posługiwania się peelingami medycznymi.

 

Doktor Łukasz Ordynowski specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: odmładzających, między innymi lifting wolumetryczny, korektę ust, redukuje zmarszczki toksyną botulinową, wypełnia bruzdy kwasem hialuronowym, a także zabiegi mezoterapii igłowej. Pomaga zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej wykonując lipolizę iniekcyjną.

Beata Surma

Beata Surma

mgr kosmetolog

Małgorzata Firlejczyk

Małgorzata Firlejczyk

mgr kosmetolog

Barbara Pabian

Barbara Pabian

office manager

PODOLOGIA

mgr Małgorzata Pitera

FIZJOTERAPIA
mgr fizjoterapeuta Małgorzata Choynowska

 STAŻ
Paulina Pauk
Zuzanna Ciombor

Ladies Clinic klinika medycyny estetycznej i kosmetyki